Zjistěte to nejdůležitější!

Jak má doopravdy vypadat informovaný souhlas  v nemocnici.

O nás bez nás.
Tak by se dala mnohdy popsat komunikace s českými zdravotníky.
Také jste se někdy cítili jako předmět v rukách zdravotníků?
Měli jste pocit, že váš názor nikoho nezajímá a nikdo ho ani nechce znát?

 

To je bohužel špatná praxe, která u nás stále ještě převládá.

Buďte připraveni!

Mám pro vás skvělou e-knihu, díky které budete přesně vědět:

 

  • Jak má správně vypadat komunikace s lékařem.
  • Co vše máte právo vědět, než odsouhlasíte jakoukoli zdravotní péči.
  • Proč nemocnice není vězení a kdy jedině může lékař nepropustit vaše dítě.

Stáhněte si ji ZDARMA pomocí formuláře níže.

Svými právy budete mile překvapeni.
Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Mgr. Věra Jedličková) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

Respektujeme vaše soukromí a nikdy vám nebudeme posílat spam.
O e-booku napsali:
Moc děkuji za skvělý e-book. Určitě mi pomohl si ujasnit pár věcí – hlavně to, že se svým dítětem můžu být nepřetržitě a na jakémkoliv vyšetření či operaci a nemůže mi to zakázat  nějaký vnitřní předpis nemocnice. Určitě jsou Vaše informace moc užitečné. Pomalu se učím brát zdravotnictví jako jakoukoliv jinou službu a to tak, že když nejsem spokojena či s něčím  nesouhlasím, neznamená to, že nemohu jít jinam.
Bc. Klára Nováková

Dozvěděla jsem se spoustu nových informací, které mi pomohly pochopit, na co vše vlastně máme právo a na co si dát někdy i pozor. Určitě naplnil mé očekávání. Je to velmi zajímavé a zpracované tak, že to pochopí snad i dítě. Moc pěkně zpracované a děkuji, že jste si udělala čas a měla důvod zpracovat toto téma. Je to velmi užitečné.

Aneta Šobáňová

Mám pár týdnů do druhého porodu. Jelikož se zajímám už dlouho o problematiku přirozených (versus medicínských) porodů, Váš e-book mi nepřinesl nové informace. Přesto mi dal něco velmi důležitého a praktického: ucelenou, jasnou a srozumitelnou formu komunikace, kterou lze v reálu nejlépe využít. V praxi to vypadá asi takto: Já mám načteno, vím, co u porodu chci a nechci, na co mám právo či nárok a ve svých přesvědčeních jsem pevná. Ale k čemu mi to je, když během porodu nejsem schopná komunikace? Nemám dulu ani PA. U porodu budu mít manžela. Než jsem narazila na Vaši knížku, bylo pro mne velice těžké vysvětlit muži, co od něj chci a očekávám a jak vůbec může on cokoli při porodu ovlivnit. Pak jsem mu představila Váš koncept „tří otázek“ a najednou to všechno začalo jít. Řekla jsem mu: „Až kohokoli uvidíš, že se mnou chce něco dělat, hned se ho zeptej, co dělá. Proč to dělá/jak mi to pomůže. Jestli to má nějaká rizika. A jestli existují nějaké alternativy. Na tohle se ptej pořád, dokola, u každého zákroku. Já nebudu mít sílu se ptát, ale budu poslouchat. A kývnout dokážu i při kontrakci.“ A hle, manžel konečně dostal instrukce – něco pevného, čeho se může držet. Uklidnilo ho to a oběma nám to moc pomohlo. Věřím, že je to natolik jednoduché, že to zafunguje i v praxi. Děkuji za vše, co v této oblasti děláte.
Michaela Havlová

Liberec

Toto velmi zdařilé dílo je skvělý krok ke změně současného nerespektu v porodnicích.
Mgr. Sandra Pašková

Liga lidských práv

Moc děkuji za Vaši práci a za příležitost si přečíst e-book na toto téma. Jsem zase o něco více informovanější a velmi ráda, že se konečně ze mě stává vědomá žena,rodič. V mnohém, co píšete, jsem se našla. Před pár lety pro mě lékař byl Bůh a já poslušná ovečka. Dnes je vše jinak,a to také, díky Vám.
Helena Sládková

Ostrava

Subscribe To Our Newsletter

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates from our team.

You have Successfully Subscribed!