Zjistěte to nejdůležitější!

Jak má vypadat informovaný SOUHLAS v nemocnici.

Stáhněte si zdarma e-book Informovaný souhlas – vše, co potřebujete vědět, ale bojíte se zeptat!
  • Dozvíte se, co vše máte právo vědět, než udělíte informovaný souhlas.
  • Jak má vypadat komunikace s lékařem.
  • Proč nemocnice není vězení a kdy jedině může lékař nepropustit vaše dítě.

Základem veškeré komunikace s personálem nemocnice je informovaný souhlas. Bez něj totiž nemohou zdravotníci provést jediný zákrok (kromě zákonných výjimek).

Možná budete svými právy sami překvapeni.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Mgr. Věra Jedličková) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů  které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

Respektujeme vaše soukromí a nikdy vám nebudeme posílat spam.
O e-booku napsali:
Mám pár týdnů do druhého porodu. Jelikož se zajímám už dlouho o problematiku přirozených (versus medicínských) porodů, Váš e-book mi nepřinesl nové informace. Přesto mi dal něco velmi důležitého a praktického: ucelenou, jasnou a srozumitelnou formu komunikace, kterou lze v reálu nejlépe využít. V praxi to vypadá asi takto: Já mám načteno, vím, co u porodu chci a nechci, na co mám právo či nárok a ve svých přesvědčeních jsem pevná. Ale k čemu mi to je, když během porodu nejsem schopná komunikace? Nemám dulu ani PA. U porodu budu mít manžela. Než jsem narazila na Vaši knížku, bylo pro mne velice těžké vysvětlit muži, co od něj chci a očekávám a jak vůbec může on cokoli při porodu ovlivnit. Pak jsem mu představila Váš koncept „tří otázek“ a najednou to všechno začalo jít. Řekla jsem mu: „Až kohokoli uvidíš, že se mnou chce něco dělat, hned se ho zeptej, co dělá. Proč to dělá/jak mi to pomůže. Jestli to má nějaká rizika. A jestli existují nějaké alternativy. Na tohle se ptej pořád, dokola, u každého zákroku. Já nebudu mít sílu se ptát, ale budu poslouchat. A kývnout dokážu i při kontrakci.“ A hle, manžel konečně dostal instrukce – něco pevného, čeho se může držet. Uklidnilo ho to a oběma nám to moc pomohlo. Věřím, že je to natolik jednoduché, že to zafunguje i v praxi. Děkuji za vše, co v této oblasti děláte. Michaela Havlová

Liberec

Toto velmi zdařilé dílo je skvělý krok ke změně současného nerespektu v porodnicích. Sandra Pašková

Liga lidských práv

Moc děkuji za Vaši práci a za příležitost si přečíst e-book na toto téma. Jsem zase o něco více informovanější a velmi ráda, že se konečně ze mě stává vědomá žena,rodič. V mnohém, co píšete, jsem se našla. Před pár lety pro mě lékař byl Bůh a já poslušná ovečka. Dnes je vše jinak,a to také, díky Vám. Helena Sládková

Ostrava

Subscribe To Our Newsletter

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates from our team.

You have Successfully Subscribed!